fbpx
אורלי רוזנבוש

הסיפור שלי

נעים להכיר, שמי אורלי, וגם אני הלכתי ללמוד משפטים כדי לעשות צדק. בפועל, לקח לי 17 שנה להגשים את השאיפה הזו לעשיית צדק. אלה לא היו 17 שנים מבוזבזות. להפך. במבט לאחור, המסלול שאותו עברתי הוביל אותי במדויק לנקודה שבה אני נמצאת היום ושאותה אני כל כך אוהבת.

להכיר את עולם הדיור המוגן. מבפנים

התחלתי לעסוק בעריכת דין בשנת 2002. הקריירה שלי נסקה, ודי מהר הגעתי לתפקיד מרתק: ראש המחלקה המשפטית של רשת בתי דיור מוגן, מהגדולות והמובילות במדינה. תפקיד זה אפשר לי להכיר היטב את שגרת החיים וההתנהלות בבתי דיור מוגן, הן בנושאים המשפטיים והן במכלול החיים בבתי דיור מוגן.

בשנים אלה נחשפתי לקשת רחבה ומגוונת של סיטואציות בחייהם של בני הגיל השלישי וניהלתי את ההיבטים המשפטיים של סיטואציות אלה. בין השאר, טיפלתי בשלבים הקודמים להתקשרות עם בית הדיור המוגןהחל משלבי ההתלבטות אם לעבור מהבית אל דיור מוגן, דרך ניהול מו"מ על הסכם הדיור המוגן, ועד ניסוחו והתאמתו לצרכים של כל דייר ודייר.

הטיפול המשפטי נמשך גם בשלב שלאחר ההתקשרות עם בית הדיור המוגן, במתן מענה על סוגיות שוטפות העולות במהלך חיי הדיירים בבית. סוגיות אלה כוללות טיפול בנושאים אישיים, בריאותיים וכספיים, שלעיתים חייבו גיבושן של הסכמות חדשות בין הצדדים ועיגונן במסגרת נספחים או תוספות להסכם המקורי.

להכיר את הדיירים. לעומק

במהלך שנים אלה למדתי לא רק להכיר את נבכי החקיקה והפסיקה הקשורים לגיל השלישי, אלא גם את האנשים עצמם. הוקסמתי מהדיירים המרתקים, מבני משפחותיהם המקסימים ומסיפורי החיים העשירים שאליהם נחשפתי במהלך העבודה.

נחשפתי גם למורכבות המאפיינת את מערכת היחסים בין הדיירים ובני משפחותיהם לבין הנהלת בתי הדיור המוגןלמדתי את הרגישות ואת מידת המחויבות הגבוהה הנדרשות כדי להגיע לתוצאות הרצויות לכל הצדדים.

ועדיין: לא חשתי שאני עושה צדק, אלא שאני עושה את העבודה שלי היטב.

ליווי משפטי אישי לגיל השלישי

לאחר 12 שנים בתפקיד ראש המחלקה המשפטית של רשת בתי דיור מוגן, גבר וגאה בי הצורך בשינוי. סיימתי את תפקידי ברשת בתי הדיור המוגן – ואז זה קרה מעצמו: החלו לזרום אליי פניות של בני הגיל השלישי ובני משפחותיהם, שביקשו שאלווה אותם בניהול המשא ומתן מול בתי דיור מוגן או בניסוח ייפויי כוח מתמשכים וצוואות.

כאן מצאתי את הצדק. אין תחליף לתחושה שממלאת אותי כאשר אני מובילה זוגות ויחידים להשגת תוצאות, בדרך שבה הם עצמם מבינים לעומק את המסמכים המשפטיים השונים ומקבלים יחד איתי החלטות מושכלות שמשקפות את מה שהם באמת רוצים ומאמינים בו.

אני מאמינה שצודק להעניק לבני הגיל השלישי שירות אישי, מקצועי ומסור שממקם אותם במרכז התהליך ומסייע להם לקבל החלטות שטובות להם. אני מאמינה שהניסיון הרב שצברתי בתחום, משני צידי השולחן, הביא אותי למצב שבו אני יכולה להעניק להם בדיוק את השירות הזה.

שמעון פרס ז"ל אמר: "העיקר בחיים זה לא מה להיות, אלא מה לעשות. כי אין דבר כזה תפקיד, יש שליחות". עכשיו אני יודעת מה השליחות שלי.

אשמח להכיר אתכם

אני רוצה שכל לקוחותיי ידעו – ויותר מכך, ירגישו – שיש להם על מי לסמוך. שיש מי שיפזר את הערפל האופף את ההליכים המשפטיים בגיל השלישי, ויספק ודאות מוצקה ומרגיעה.

אשמח מאוד להיות האדם הזה גם עבורכם. להכיר אתכם לעומק, להבין יחד איתכם בדיוק מה אתם רוצים וצריכים, ולהוביל אתכם להשגת תוצאות תוך מתן שירות מקצועי, אישי ואנושי.

אני כאן לרשותכם ולשירותכם.

שלכם,
אורלי בן אשר רוזנבוש, עו"ד

Call Now Buttonצור קשר דילוג לתוכן